eg design
Program do projektowania wnętrz online - Consili Projektuj3D

Consili Projektuj3D?

Darmowy program do projektowania i aranżacji wnętrz online. Nieograniczony dostęp, wysoka jakość, rendering w czasie rzeczywistym, intuicyjna i swobodna nawigacja.

Dlaczego darmowy?

Eg Design jest właścicielem programu. Postanowiliśmy udostępnić każdemu internaucie w pełni funkcjonalne narzędzie, które pozwoli, w zaciszu własnego pokoju, zaprojektować kuchnię, łazienkę, salon, mieszkanie a nawet dom. Stawiamy na dostępność. Dzięki temu, że program jest darmowy i online, może z niego korzystać każdy, kto posiada komputer i łącze internetowe.

Korzyści?

  • Consili Projektuj3D jest doskonałym miejscem na promocję produktów
  • internauta (potencjalny klient) może zaprojektować swoje mieszkanie korzystając z mebli dostępnych na rynku
  • prezentacja kolekcji w programie, to znaczne ograniczenie kosztów przygotowania ekspozycji w salonie
  • program pozwala klientowi dopasować kolory, wymiary, materiał do swojego indywidualnego pomieszczenia

Jak dodać swoje produkty?

Aby stworzyć w pełni funkcjonalny model 3D nasi graficy potrzebują jedynie poglądowych zdjęć (określających fakturę, materiał i kształt) oraz wymiarów. Doradzamy z jakich opcji skorzystać, aby każdy produkt był w pełni konfigurowalny i funkcjonalny.

Ile to kosztuje?

Koszty rozkładają się na dwie części. Pierwsza to przygotowanie modelu. Jest to koszt jednorazowy, uzależniony od opcji wymaganych przez klienta. Druga część to koszt utrzymania produktów w programie. Wysokość abonamentu zależy od ilości produktów. Do każdego podchodzimy indywidualnie, aby nasza oferta była atrakcyjna zarówno dla największych producentów jak i tych mniejszych.

Jesteś zainteresowany umieszczeniem swoich produktów w programie? Skontaktuj się z nami: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

Nasze ostatnie realizacje