Stabilizowane kwiaty, drzewa i rośliny

Stabilizacja jest innowacyjnym procesem, któremu są poddawane wyłącznie najpiękniejsze i okazałe kwiaty oraz rośliny. Całkowite bezpieczeństwo technologii gwarantuje dbałość o środowisko na wielu płaszczyznach, począwszy od produkcji samych kwiatów po ich pielęgnację i dekoracje. Podczas stabilizacji naturalne soki roślin są zastępowane przez unikatowy roztwór stabilizacyjny, który jest swego rodzaju balsamem zatrzymującym dalszy bieg naturalnie występujących zdarzeń. Innymi słowy rośliny nie tracą swojej świeżości przez wiele miesięcy, a dodatkowo nie wymagają żadnej dodatkowej pielęgnacji np. podlewania, przycinania, przesadzania. Nasze kwiaty i zielone dodatki stabilizowane są perłą w świecie roślin, która olśniewa swoim blaskiem, zachwyca głębokimi barwami i zaskakuje niezmienną jędrnością oraz elastycznością. Ten prestiżowy projekt pozwala cieszyć się urokiem kwiatów nawet osobom cierpiącym na alergie. Nasze rośliny są odporne na działanie pleśni, grzybów, a nawet nie przyjmują pyłków kurzu. Ekskluzywne i luksusowe kwiaty, rośliny i drzewa stabilizowane, które podbiły kraje Europy Zachodniej śmiało wkroczyły na nasz rodzimy rynek. Z dumą prezentujemy ich niepowtarzalność i najwyższą jakość, zapraszając do współpracy świat biznesu oraz klientów indywidualnych.

Zaczarowane kwiaty

Kwiaty stabilizowane – jest to proces któremu są poddawane kwity cięte, a ma on na celu spowolnienie usychania ich. Kwiaty utrwalone starzeją się jednak niezwykle powoli. Tradycyjne kwiaty usychają w skutek odparowania wody, następuje on niezwykle szybko. Objawy utraty koloru i świeżego wyglądu możemy zauważyć już po kilku dniach, nie dalej niż trzy do pięciu. Kwiaty stabilizowane zmieniają się bardzo powoli, naturalne soki zamieniane są na preparat stabilizujący który zawiera w przeważającej części glicerynę. Nie wszystkie kwiaty można poddawać temu procesowi, jednak obecnie posiadamy w asortymencie szeroką gamę kilku gatunków kwiatów. Dodatkowo możemy je podzielić na rozmiary, co daje nam większe możliwości dekoracyjne. Co kilka miesięcy pojawiają się nowości i otrzymujemy nowe fantastyczne kwiaty do tworzenia kompozycji. Kwiaty stabilizowane pochodzą a Kolumbii i Ekwadoru, przebywają długa drogę aby trafić do nas do Polski. Jednak najpiękniejsze dekoracje powstają już tu na miejscu w naszym kraju. Pracują nad nimi najlepsi projektanci, nasze projekty są wyjątkowe i niepowtarzalne. Nawet ten najprostsze, mini wykonywane są ręcznie .Dlatego jeśli podarujesz nasze dekoracje to będzie wyjątkowy i niepowtarzalny prezent. Nasze produkty są idealnym pomysłem na prezent dla dziewczyny, Mamy, bliskiej osoby.

Wnętrza pełne kwiatów

Wnętrza bez tchnienia natury zdają się być pozbawione charakteru, optymizmu i zwykłej garści szczęścia. Są zbyt zimne i puste, by mogły uchodzić za przytulne bądź wytworne i eleganckie. Kwiaty są tym elementem będącym prawdziwą biżuterią, nadającą ton, mówiącą o osobowości osób, które się nimi otaczają. Aranżacje florystyczne dodają uroku i stanowią bardzo wyrazistą inspirację. Jednak wiele osób z nich rezygnuje. Powód jest najczęściej ten sam - brak czasu lub częste wyjazdy, które uniemożliwiają odpowiednią dbałość o żywe kwiaty i bukiety. Z kolei sztuczne wiązanki nie są ani estetyczne, ani tym bardziej modne. Na szczęście w trendach nowoczesnej aranżacji wnętrz pojawiło się rozwiązanie wprost idealne, żeby nie powiedzieć zjawiskowe - dekoracje z kwiatów stabilizowanych.

Wiecznie żywe kwiaty

Brzmi wprost niewiarygodnie, naturalne, żywe kwiaty zamknięte w magicznej kapsule czasu, skutecznie chroniącej przed więdnięciem i starzeniem. Unikatowy proces stabilizacji pozwala na zachowanie świeżości i naturalności, a dodatkowo jest całkowicie bezpieczny tak dla osób - także dla alergików – jak i dla środowiska. Kwiaty stabilizowane zamykają w sobie wszystko to, co najpiękniejsze, a przy tym są niespotykanie intrygujące. Idealnie zachowana baza kolorystyczna to dodatkowy atut, który jest chętnie wykorzystywany przez znamienitych dekoratorów wnętrz i florystów. Należy podkreślić, że wśród wszystkich znajdują się także prawdziwe „białe kruki” w postaci czarnych, alabastrowych i granatowych róż.

Kompozycja idealna

Dekoracje z kwiatów stabilizowanych trafiają w najbardziej wysublimowane gusta i nic dziwnego - pozwalają odzwierciedlić marzenia, są autorskimi kompozycjami, których na próżno szukać gdziekolwiek indziej. Ponieważ same w sobie są perłą w koronie, doskonale korespondują z prostą linią naczyń. Równie perfekcyjnie będą prezentowały się w ciekawych donicach i misach, zwłaszcza jeśli kompozycja ma z nich niemalże wypływać, tworząc wodospad kwiatów. Niebywale modnymi i interesującymi, są dekoracje w postaci mini obrazków. Powieszone na ścianie będą stanowiły nieszablonowy, a zarazem dystyngowany ton. Niezmiennie świeży bukiet będzie budził zachwyt, zwłaszcza jeśli ten główny zostanie połączony z mniejszymi. Bogata kolorystyka pozwala na rozwiązania zarówno „ton w ton”, jak i na bardzo odważne kontrasty, w których kwiaty będą głównym akcentem.

Mech na ściany cena śląsk

Mech na ściany

Mech prawdziwy na ścianę

naturalny mech na ściany śląsk