Zielone ściany i obrazy

Galeria żywej sztuki na ścianie, w otoczeniu której myśli stają się bardziej kreatywne, emocje pozytywne, a świat nabiera cudownie soczystego kształtu – ogrody wertykalne potrafią przemienić sztuczną rzeczywistość w żywy raj. Perfekcyjne połączenie faktury, głębi i wielowymiarowości barw roślin i przeniesienie ich na ścianę to arcydzieło, wprawiające w życie każde wnętrze.

Ogród na ścianie

Zielone ściany to nie tylko trend, ale styl komponowania własnej, unikatowej przestrzeni mile otulającej myśli i spełniającej pragnienia o chwili wytchnienia. Czyż nie jest miło dotknąć dłonią delikatnego dywanu utkanego z leśnego mchu i w tym jednym geście odnaleźć siłę do dalszego działania? Ogrody wertykalne dają niezliczoną ilość możliwości, pozwalając każdemu stać się twórcą własnego pomysłu. Nowatorskie wykorzystanie roślin w tradycyjnej odsłonie okazywało się rozwiązaniem niedoskonałym, wymagającym specjalistycznego systemu nawadniania, oświetlenia i zabezpieczenia przed szkodnikami czy pleśnią.

Kwintesencja natury

Tajemnicą firmy, są kwiaty i rośliny stabilizowane, które nie wymagają szczególnej pielęgnacji przez wiele długich miesięcy. Unikatowy i nowatorski sposób zatrzymywania czasu dla roślin sprawił, że zielone ściany są wyłącznie ozdobą i ucztą dla zmysłów, która absolutnie nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów finansowych i tworzenia wyjątkowych warunków. Nasze kwiaty i rośliny stabilizowane układają się w majestatyczne obrazy, które mogą być montowane w każdym wnętrzu i niezależnie od tego, czy będą żywą zieloną ścianą w restauracji, hotelu, na siłowni czy w prywatnym salonie niezmiennie wywołają uśmiech i radość.

Perfekcyjne obrazy

Zielone dekoracje ścienne idealnie spełnią swoje zadanie zarówno na powierzchni 10m2, jak i na potężnej przestrzeni np.200 m2. Nasze obrazy wertykalne nie lubią nadmiernego nasłonecznienia, a także bezpośredniego kontaktu z wodą. Wiemy, jak ważny jest każdy element unikatowego dzieła, więc dostarczamy Państwu produkt najwyższej jakości w postaci paneli lub w całości, gotowy do bezpośredniego montażu. Dbając o dobre samopoczucie naszych Klientów, gwarantujemy, że rośliny stabilizowane są całkowicie ekologiczne, bezpieczne i co istotne - całkowicie obojętne nawet dla osób cierpiących na wszelkiego rodzaju alergie. W misternym ułożeniu paproci, trawy, mchu, liści i kwiatów kryje się autentyczna siła, magiczny ogród, w którym każdy może zatopić swoje myśli i usłyszeć dźwięki natury.

Zielona ścian z mchu